Пожежонебезпека даху з очерету: міф чи реальність

Пожежонебезпека даху з очерету: міф чи реальність

Хто б міг подумати, що дах з очерету, який можна було зустріти на будинках кілька століть назад, в 21-му столітті знайде другу молодість. Сьогодні це недешеве задоволення, але має масу переваг: екологічність, презентабельність, довговічність.

Але, незважаючи на всі переваги, якими володіє цей матеріал, багато хто побоюється покрівлі з очерету, вважаючи її пожежонебезпечною. Дійсно, ця рослина в природних умовах легко запалюється. Тому якщо покрівлею буде займатися майстер без досвіду, використовуючи не спеціально оброблені матеріали, то велика ймовірність - під час пожежі дах буде головним джерелом небезпеки. Виключити все це можна, звертаючись до компаній, що надають послуги по монтажу даху з очерету, які працюють з якісними, безпечними матеріалами і володіють сучасними технологіями.

Для істотного зниження до мінімально можливого рівня пожежонебезпеки стебла очерету обробляються антипиреном - спеціальним засобом для негорючості матеріалів. Його періодично варто оновлювати вже на готовому даху і бути спокійним - пожежі точно не трапиться.