Відомі будівлі з очеретяним дахом

Відомі будівлі з очеретяним дахом

Наші предки використовували очерет для покрівлі своїх будинків, адже в Україні цей матеріал доступний і росте практично повсюди. Але і в інших країнах він активно використовувався століттями. Сьогодні відродження покрівельних робіт з очерету – відмінна можливість створити екологічно чистий будинок. І цим активно користувалися і користуються ті, хто може дозволити собі будь-який матеріал.

Будинки відомих людей з дахом з очерету

Покрівля з очерету – один з улюблених варіантів багатьох австрійських жителів. У східній частині Австрії є земля Бургерланд. Саме там росте дуже багато очерету, тому даху з нього зустрічаються повсюдно. Є як старовинні варіанти, які періодично оновлюються, так і зовсім нові. Одне з відомих будівель з очеретяною покрівлею – будинок в місті Рорау, в якому народився відомий композитор Гайдн. Австрійці дуже пишаються ним, і в 2006 році повністю відреставрували, заново його перекривши.

Популярна тепер покрівля з очерету і в Бельгії. І цьому трохи посприяли австрійські майстри, створивши з такого матеріалу дах резиденції посла Австрії в Брюсселі. І це далеко не все, чим вражають професіонали-покрівельники по всьому світу.

Читайте також: Вартість покрівлі з очерету: від чого вона залежить?