Будинок в етнічному стилі: які матеріали ідеально підійдуть

Будинок в етнічному стилі: які матеріали ідеально підійдуть

Наш будинок повинен бути зручним, надійним, теплим взимку, прохолодним літом. Але найголовніше – йому потрібно залишатися ще презентабельним і оригінальним. Як варіант, можна побудувати будинок в традиційному етнічному стилі, який точно нікого не залишить байдужим і обов’язково приверне увагу до вашого інтер’єру. Головне, знати, які матеріали варто використовувати.

Етнічний стиль, як його ще часто називають, фолк – ніколи не втрачає своєї популярності. Будинки з традиційним українським інтер’єром, вдосконалені для комфорту споживача – відмінне рішення для тих, хто живе за містом або в приватному секторі. Основна його особливість – використання натуральних екологічно чистих матеріалів. І це абсолютно можливо.

Які матеріали варто використовувати

Побудувати будинок з повністю натуральних матеріалів легко. Для стін підійде дерево, що створює особливу атмосферу, залишаючись при цьому практичним і функціональним матеріалом. У нього немає негативного впливу на здоров’я, навпаки – деревина добре підходить тим, хто має проблеми з дихальною системою.

Для покрівлі актуальним буде очерет, який останнім часом набув особливої популярності. З його допомогою можна створити красивий, презентабельний і практичний дах, що підкреслить етнічний стиль будівлі. Але найголовніше – очерет тримає тепло, забезпечує природну вентиляцію і екологічно чистий, тому в такому будинку буде приємно і здорово жити.

Читайте також: Будинок виключно з натуральних матеріалів: чи можливо таке?