Монтаж даху з очерету «під ключ» – без права на помилку!

Монтаж даху з очерету «під ключ» – без права на помилку!

Майстерність, ноу-хау, висококласні технології та великий досвід – все це про нашу команду покрівельників даху з очерету в Україні. Індивідуальний підхід гарантуємо кожному!

Ми займаємось виготовленням очеретяної покрівлі з 2005 року. Понад десять років практики вирізняє нашу компанію з поміж інших в даній сфері діяльності. Наші фахівці вчилися ремеслу покрівлі даху в європейських країнах. Здобувши професійні навички ми продовжуємо розвиватись, застосовуючи тільки сучасні технології будівництва. Ми впевнені в своїх силах та у кінцевому результаті, а тому, без перебільшень, можемо заявляти, що нам все під силу в будівництві покрівлі очеретом.

У нас можна замовити не тільки монтаж очеретяного даху «з нуля», але й плановий огляд, технічне обслуговування та ремонт покрівлі. Варто наголосити, що ми підбираємо для будівництва лише кращу сировину, знаючи, що від цього залежатимуть естетичні та довговічні властивості об’єкта. Вся робота проводитися кваліфікованими майстрами, надаючи повну гарантію своєму замовнику.

На сьогоднішній день нами покрито десятки приватних будинків, ресторанів, готелів, оздоровчих комплексів, альтанок та багато інших будівель. Зроблену нами роботу ви можете переглянути на цьому ж сайті.

Якщо у Вас виникли запитання стосовно покрівлі з очерету і ви бажаєте особисто проконсультуватись з нами – телефонуйте або пишіть у Viber чи на e-mail. Будемо раді допомогти вам!

Читайте також: Чому дах з очерету? Переваги природної покрівлі.