Очерет або солома – з чого краще виконати покрівлю

Очерет або солома – з чого краще виконати покрівлю

Натуральність оточуючих речей – не просто модне віяння, а необхідність, враховуючи екологічну ситуацію в усьому світі. Багато хто прагне максимально оточити себе екологічно безпечними матеріалами. Тим, хто вибирає покрівлю з очерету і соломи, вдається домогтися не тільки екологічності, а й відмінних технічних характеристик такого даху. Так з чого краще виконати покрывлю: з очерету чи соломи? Чим же відрізняються ці дві схожих, на перший погляд, матеріали для покрівельних робіт.

Чим вони схожі

Основні властивості і переваги дахів з соломи і очерету практично повністю збігаються. Крім екологічної чистоти, вони ще й чудово справляються з теплоізоляцією будинку, залишаючись матеріалом, в якому хороша циркуляція повітря. Це дозволяє створити сприятливий мікроклімат в будинку. І найголовніше гідність обох матеріалів – можливість втілити в життя унікальні дизайнерські рішення.

У чому ж відмінності соломи і очерету для покрівлі

Якісно виконаний дах з очерету і соломи – надійний і міцний. Для нього не страшний вітер, сніг, дощ. Але якщо вибирати більш довгостроковий варіант, то оптимальним стане саме очерет. Він здатний прослужити 30-40 років, в той час як термін служби покрівлі з соломи – всього 5-10.

Читайте також: Солом’яний дах: у чому його переваги.