Солом’яний дах: у чому його переваги

Солом’яний дах: у чому його переваги

Давно минув той час, коли солом’яний дах свідчив про низький матеріальний стан власника будинку. Навпаки – таку покрівлю з натуральних матеріалів, часто можна зустріти на дорогих будинках в Америці і Європі, так звані еко будинки з соломи. Відроджується солом’яний дах і в нашій країні, хоча професійних майстрів, здатних забезпечити її якість і відмінну функціональність поки небагато, адже сучасне покриття даху, потребує професійності.

Головні переваги солом’яного даху

Покрівельні роботи з використанням в якості матеріалу саме соломи – складний і відповідальний процес. Але саме грамотне його виконання забезпечує важливі переваги подібного даху. Незаперечними плюсами солом’яної покрівлі є:

1. Високий рівень теплоізоляції – взимку вона не пропускає холод в будинок, а влітку забезпечує в кімнатах прохолоду.

2. Екологічність, оскільки солома повністю натуральний матеріал. Це особливо важливо для тих, хто страждає від алергій і хронічних захворювань дихальної системи. До того ж вона не накопичує пил і не схильна до розвитку мікроорганізмів.

3. Унікальність дизайну – жоден із сучасних матеріалів не створює такий оригінальний дах, що вигідно відрізняється серед інших.

4. Невелика вага, що відмінно поєднується з хорошим рівнем протидії погодних умов.

Читайте також: П’ять головних переваг даху з очерету.