П’ять головних переваг даху з очерету

П’ять головних переваг даху з очерету

Очерет – давно відомий органічний матеріал. Але особливий інтерес в нашій країні з’явився тільки в останні кілька років, хоча країни Європи і Америки вже давно використовують його як альтернативу іншим варіантам. І в цьому немає нічого дивного, адже покрівля з очерету має не менше п’яти переваг.

Перевага перша – тривалий термін служби

Дах з очерету при постійному профілактичному огляді і дрібному ремонті здатний прослужити п’ятдесят років, що істотно перевищує термін служби деяких покрівельних матеріалів.

Перевага друга – хороший повітрообмін

При створенні даху з очерету з окремих стебел між ними залишається зазор, що і дозволяє пропускати повітря. Така властивість забезпечує стабільну температуру в будинку: прохолоду влітку і тепло взимку.

Перевага третя – відштовхування води

Очерет не вбирає вологу, тому абсолютно не деформується, залишаючись такої ж форми, як і відразу після монтажу. Це ще один плюс до терміну служби такого даху.

Перевага четверта – презентабельний зовнішній вигляд

Сучасні будинки, ресторани, готелі та інші комерційні будівлі, де дах з очерету виглядають дуже оригінально і красиво. І часто вони набагато презентабельніші за таку популярну металочерепицю.

Перевага п’ята – екологічність

Очерет – повністю натуральний матеріал, тому якщо для вас важлива екологічність будівельних матеріалів, то він точно стане оптимальним варіантом.

Читайте також: Скільки років здатна прослужити криша з очерету.