Скільки років здатна прослужити криша з очерету

Скільки років здатна прослужити криша з очерету

Країни Європи, Америки, а в останні роки і наша оцінили екологічність і надійність дахів з очерету. Вони, на відміну від інших варіантів, витримали дощові урагани, що обрушився на європейські держави, майже 20 років тому. І це говорить багато про що. А ще за рахунок шорсткості поверхні в зимову пору року сніг залишається на даху, тим самим посилюючи теплоізоляційні властивості очеретяної покрівлі. Скільки років здатна прослужити криша з очерету? Давайте розглянемо, як правильно доглядати за дахом з очерету, щоб максимально продовжити його термін.

Як довго може прослужити покрівля з очерету

Відповідь на це питання неоднозначна, адже все залежить від професіоналізму покрівельників і використаної ними технології. Якщо ухил даху більше 35 градусів, постійно ведеться догляд за будівельним матеріалом, будь-які ушкодження ремонтуються, то термін служби складе не менше 50 років, а то і більше.

Щоб максимально продовжити його, необхідно правильно доглядати за дахом з очерету: • Раз на кілька років виконувати антипіренову обробку, що робить матеріал пожежобезпечним; • Комплексно оглядати дах – хоча б раз в 3-4 роки; • При необхідності змінювати окремі снопи, і це дуже зручно, адже такий ремонт обходиться недорого.

Чим більше уваги приділяти покрівлі з очерету, тим довше вона буде радувати своїм красивим видом.